Používáme profesionální estetické přístroje

Ošetření pleti ANTI-AGING
s DIAMANTOVOU dermabrazí

délka ošetření 90 min. 

kosmetika-pristrojova-anttiageing2.5x.jpg

PROJASNĚNÍ & DEPIGMENTACE - šetrné přístrojové pečující ošetření vhodné pro pleť zralou, s výskytem vrásek a se sklonem k pigmentacím s řadou ELLA PERFECT.

Diamantová mikrodermabraze je přístrojové šetrné projasňující a zkrášlující ošetření pleti obličeje a krku, kdy dochází k jemnému mechanickému obrušování vrchní vrstvy pokožky speciálními nástavci s diamantovou drtí. Zároveň dochází k odsávání odumřelých kožních buněk. Je to jemná a šetrná metoda bez vedlejších účinků k redukci akné, ošetření mastné pleti a zatažení pórů, k vyhlazování vrásek, jizviček po akné, redukci pigmentací, regeneraci, projasnění a omlazení unavené pleti. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti jakéhokoli věku. Součástí je ošetření a zapracování MAGISTRAL GELU ultrazvukovou sonoforézou, kdy dochází k přenosu aktivních látek a substancí hluboko do pokožky.

Již po prvním ošetření lze pozorovat projasnění pleti, později dochází k zlepšení tonusu pokožky, zjemění vrásek, vypnutí povolených partií a zvýšení tvorby KOLAGENU a ELASTINU.

Ošetření obsahuje: diagnostiku typu a stavu pleti, odlíčení, tonizování pleti, ošetření diamantovou mikrodermabrazí, jemný chemický AHA a BHA peeling pro depigmentaci, GOMÁŽ, intenzivní masáž obličeje, krku a dekoltu, ošetření a zapracování ELLA Baché MAGISTRAL gelu sonoforézou, aplikace séra ANTI-AGE  pro omlazení, vypnutí a zpevnění pleti, úprava a barvení obočí, krémová nebo přikládací hydratační maska s esencemi, jahodová maska na pigmentové skvrny, zapracování očního ANTI-AGE krému, závěrečný výživný krém.

Ceník

MICRONEEDLING 90 min. od   1 390 Kč
OXYGENEO terapie 90 min. 1 190 Kč
HYDROPEELING 90 min.   990 Kč
ANTI-AGING 90 min.   890 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení řas   100 Kč
Barvení obočí   100 Kč
Depilace v obličeji mimo úpravu obočí     100 - 200 Kč
Líčení     200 Kč