Používáme profesionální estetické přístroje

LIFT-UP & FUSION mezoterapie

délka ošetření 90 min. 

kosmetika-pristrojova-fusion2.5x.jpg

LIFTING kontur & REDUKCE vrásek - moderní kosmetologická přístrojová neinvazivní metoda v boji proti vráskám pomocí nizkofrekvenční elektroporace (elektromagnetické vlnění), vakouvé liftingové masáži a lékařských preparátů FUSION MESO-THERAPY - sterilních špičkových lékařských výplní, které se používají v estetické medicíně.  

Toto ošetření je alternativou k frakční mikrojehličkové mezoterapii. Špičkové medicínské sterilní preparáty F-MESO-THERAPY pro stimulaci kmenových buněk, lipolýzy, podporu mikrocirkulace a novotvorbu kolagenu a elastinu. Sterilní ampule obsahují peptidy, růstové faktory, zasíťovanou kyselinu hyaluronovou, koncentrovanou DMAE sloučeninu, organický křemík a aminokyseliny. Dle potřeb klienta pracuji s produkty pro F-BTX, F-DMAE, F-EYE CONTOUR, F-XFC+FACE. Preparát F-ACN obsahující Retinol, vitamíny sk. B a extrakt z kanadské byliny Willow redukuje tvorbu akné, stahuje otevřené póry a snižuje mastnotu pleti.

Zapracováním těchto exkluzivních produktů přístrojem elektoporace dochází k transdermálnímu přenosu mezo-preparátů hluboko do pokožky, biorevitalizaci, stimulaci lipolýzy a kmenových buněk, vypnutí pleti, vyplnění až středně hlubokých vrásek a zvednutí kontur, hydrataci, posílení krevních cév a zlepšení mikrocirkulace. Proceduru zakončuje peciální LIFT-UP Esthé maska, obsahující kmenové buňky a peptidové komplexy. Ošetření je bezbolestné s perfektními výsledky. 

obsah ošetření - odlíčení a povrchové čištení pleti - DEEP cleanser, chemický a enzymatický peeling HYALURONIC peel, vakuová LIFTING masáž, elektroporační zapracování vybrané dermální výplně, úprava a barva obočí, liftingová ESTHÉ maska a repair krém pro kompletní výsledek.

kontraindikace - těhotenství, kardiostimulátor a jiné., epilepsie, nádorové onemocnění

Po ošetření je vhodné používat hydratační krém a není vhodné se alespoň 3 dny opalovat.

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučuji podstupovat pravidelně ve 2-4 týdenním intervalu.

 

Ceník

RF-LIFTING radiofrekvence 90 min 1 790 Kč
MICRONEEDLING 90 min.   1 790 Kč
LIFT-UP & FUSION mezoterapie 90 min. 1 690 Kč
OXYGENEO terapie 75 min.   1 290 Kč
HYDROdermabraze & BIO peel 75 min.   1 290 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1190 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč