Používáme profesionální estetické přístroje

LIFT-UP & FUSION mezoterapie

délka ošetření 60 min. 

kosmetika-pristrojova-fusion2.5x.jpg

LIFTING kontur & REDUKCE vrásek - moderní kosmetologická přístrojová neinvazivní metoda v boji proti vráskám pomocí nizkofrekvenční elektroporace (elektromagnetické vlnění), vakouvé liftingové masáži a lékařských preparátů FUSION MESO-THERAPY - sterilních špičkových lékařských výplní, které se používají v estetické medicíně.  

Toto ošetření je alternativou k frakční mikrojehličkové mezoterapii. Špičkové medicínské sterilní preparáty F-MESO-THERAPY pro stimulaci kmenových buněk, lipolýzy, podporu mikrocirkulace a novotvorbu kolagenu a elastinu. Sterilní ampule obsahují peptidy, růstové faktory, zasíťovanou kyselinu hyaluronovou, koncentrovanou DMAE sloučeninu, organický křemík a aminokyseliny. Dle potřeb klienta pracuji s produkty pro F-BTX, F-DMAE, F-EYE CONTOUR, F-XFC+FACE. Preparát F-ACN obsahující Retinol, vitamíny sk. B a extrakt z kanadské byliny Willow redukuje tvorbu akné, stahuje otevřené póry a snižuje mastnotu pleti.

Zapracováním těchto exkluzivních produktů přístrojem elektoporace dochází k transdermálnímu přenosu mezo-preparátů hluboko do pokožky, biorevitalizaci, stimulaci lipolýzy a kmenových buněk, vypnutí pleti, vyplnění až středně hlubokých vrásek a zvednutí kontur, hydrataci, posílení krevních cév a zlepšení mikrocirkulace. Proceduru zakončuje peciální LIFT-UP Esthé maska, obsahující kmenové buňky a peptidové komplexy. Ošetření je bezbolestné s perfektními výsledky. 

obsah ošetření - odlíčení a povrchové čištení pleti - DEEP cleanser, chemický a enzymatický peeling HYALURONIC peel, vakuová LIFTING masáž, elektroporační zapracování vybrané dermální výplně, úprava a barva obočí, liftingová ESTHÉ maska a repair krém pro kompletní výsledek.

kontraindikace - těhotenství, kardiostimulátor a jiné., epilepsie, nádorové onemocnění

Po ošetření je vhodné používat hydratační krém a není vhodné se alespoň 3 dny opalovat.

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučuji podstupovat pravidelně ve 2-4 týdenním intervalu.

 

Ceník

BioRePeelCl3 60 min 2 190 Kč
RF-LIFTING radiofrekvence 75 min 1 890 Kč
MICRONEEDLING 60 min.   1 890 Kč
LIFT-UP & FUSION mezoterapie 60 min. 1 690 Kč
OXYGENEO terapie 60 min.   1 390 Kč
HYDROdermabraze & Bubble peel 60 min.   1 390 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1 290 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč