Používáme profesionální estetické přístroje

RF - LIFTING
RADIOfrekvence & OXYgeneo terapie

délka ošetření 90 min. 

kosmetika-pristrojova-vaculifting2.5x.jpg

ANTI-AGING & LIFTING  - radiofrekvenční multipolární lifting je vysoce účinné přístrojové ošetření vhodné pro pleť již s prvním výskytem vrásek, ale také pleť zralou a povadlou.

V kombinaci s OXYGENEO terapií a špičkovými preparáty CELLAZUR je zaručeně nejlepším ošetřením nabídky! 

Hlavním bodem ošetření je přístrojový radiofrekvenční multipolární termo-lifting přístrojem RF T-14 a vodivým sérem MAGISTRAL, kdy dochází k postupnému zvyšování síly radiových vln a zahřívání pokožky až na 41-42°C, tím účinek proniká hluboko do pokožky a způsobuje zahřívání proteinových vláken kolagenu a elastinu.

Ty pod vlivem tepla houstnou, stlačují se a poskytují okamžitý liftingový efekt. Výsledná koagulace vláken pomáhá aktivovat přirozenou syntézu kolagenu a elastinu. Vlákna jsou postupně nahrazena novými a kůže je vyhlazena, získává pružnost a přirozeně se omlazuje. Součástí tohoto ošetření je vámi milovaná OXYGENEO terapie, které patří mezi nejoblíbenější ozdravující proceduru v salonu. Produkty CELLAZUR obsahují speciální DNA derivát PN, který napomáhá obnově buněčné struktury a opravuje poškozené buňky, Volufilin - patentovaná složka pro okamžitý objem a Acetyl hexapeptid - další z neúčinnějších složek proti vráskám a pro získání objemu.

Ošetření obsahuje: diagnostiku pleti, odlíčení, čištění, exfoliační nebo ultrazvukový peeling, RF lifting, OXYGENEO terapii, aplikaci CELLAZUR séra, úpravu a barvení obočí, hydratační revitalizační masku, závěrečný liftingový krém.


kontraindikace: epilepsie, těhotenství, kožní nebo cévní choroby či defekty v oblasti obličeje

Ceník

RF-LIFTING radiofrekvence 90 min 1 790 Kč
MICRONEEDLING 90 min.   1 690 Kč
FUSION mezoterapie 90 min. 1 390 Kč
OXYGENEO terapie 90 min.   1 190 Kč
HYDROdermabraze & BIO repeel 90 min.   1 190 Kč
HYDROPEELING 75 min. 990 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení řas   100 Kč
Barvení obočí   100 Kč
Depilace v obličeji mimo úpravu obočí     100 - 200 Kč
Líčení     200 Kč