Používáme profesionální estetické přístroje

VACULIFTING
spirulina & kolagen

délka ošetření 90 min. 

kosmetika-pristrojova-vaculifting2.5x.jpg

ANTI-AGING & LIFTING - šetrné přístrojové vakuové ošetření vhodné pro pleť zralou a povadlou s výskytem vrásek s lékařskou kosmetikou EKSEPTION

Součástí ošetření je přístrojový masážní lifting přístrojem VacuTherapy a sérem MAGISTRAL, který blahodárně podporuje všechny vrstvy pokožky, mazové žlázy, cévy, svaly  obličeje a nervový systém. Je aktivován lymfatický systém a zlepšen průtok krve čímž se ochablá pokožka stává pružnější a odolnější.

V tomto ošetření se dále snoubí dvě velmi účinné látky a to vysocekoncentrovaný mořský KOLAGEN a sladkovodní řasa SPIRULINA. Součástí tohoto ošetření je aplikace a zapracování kolagenového koncentrátu, ZPEVŇUJÍCÍ omlazující kolagenová nebo gelová maska se spirulinou, Liftingový krém s TRIPEPTIDY kožních proteinů + Polyfenoly C-AGE - obnovující strukturu pleti, na závěr intenzivní sérum se spirulinou, které se aplikuje přímo do vrásek.

Ošetření obsahuje: diagnostiku pleti, odlíčení a čištění lékařskou kosmetikou značky EKSEPTION, exfoliační nebo ultrazvukový peeling, vakuový masážní lifting, aplikaci séra, úpravu a barvení obočí, masku, závěrečný liftingový krém, aplikace intenzivního séra SPIRULINE INTENSIF do vrásek.

Ceník

FUSION mezoterapie 90 min 1 390 Kč
MICRONEEDLING 90 min.   1 390 Kč
OXYGENEO terapie 90 min. 1 190 Kč
VACULIFTING 90 min.   1 190 Kč
HYDROPEELING 75 min.   990 Kč
HYDROdermabraze & BIO repeel 90 min. 1190 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení řas   100 Kč
Barvení obočí   100 Kč
Depilace v obličeji mimo úpravu obočí     100 - 200 Kč
Líčení     200 Kč