Pracujeme s kvalitní dermokosmetikou

BIO black re-peel

délka ošetření 90 min. 

kosmetika-black-carbon-mask2.5x.jpg

DETOXIKACE & ROZZÁŘENÍ pleti – úžasné, příjemné a velmi účinné ošetření čistě z přírodních a bio surovin, vhodné pro pleť povadlou, zanešenou, unavenou, zašedlou, bez svěžesti.

Ošetření, které odstraňuje odumřelé kožní buňky, přispívá k revitalizaci a lepšímu vstřebávání přípravků je založeno především na použití přírodního ČERNÉHO uhlí – bambusového a dubového. Po důkladném SONICKÉM přístrojovém čištění se provede KAVIÁROVÝ micro peeling s obsahem černého uhlí z dubového stromu a PERLITU z vulkanické horniny a za pomoci přírodní houby vyrobené z vláken kořene KONJAKU se exfoliačne vyhlazuje povrch pokožky a stimuluje se její obnova. Následuje intenzivní aktivní detoxikace pomocí bublinkového peelingu / masky, vyrobené z celulózy JAPONSKÉHO sametového dubu, která se při dotyku s kůží mění v hustou aktivní pěnu obsahující aktivní uhlí, BUBBLE COMPLEX, 3 ALPHA-hydroxy kyseliny (získané z citrónu, pomerančů a borůvek) a kyselinu GLYKOLOVOU získanou z cukrové třtiny.

Ošetření je také obohaceno o masáž obličeje a AKUPRESURNÍ masáž hlavy a šíje. RADIANCE Repairing – opravná velmi příjemná maska zcela dokončí detoxikaci, opravu a intenzivní projasnění. Pleť je perfektně hloubkově vyčištěna. Povrch pleti je citelně jemnější a hladší, póry jsou zmenšené, pokožka je detoxikovaná a pleť je krásně rozzářená.

Ošetření obsahuje: odlíčení a čištění pleti hedvábným SILKLY CREAM a SONICKÝM kartáčem, kaviárový peeling s uhlím a perlitem, aktivní intenzivní BUBBLE peeling, masáž obličeje a hlavy, sérum, úprava a barva obočí, REPAIRING opravná maska, závěrečný výživný ROYAL JELLY krém.

Po ošetření se neporučuje se hned neopalovat.

Ošetření je vhodné i v období těhotenství.

Ceník

ROSES ritual 120 min. 1 490 Kč
BIO black re-peel 90 min. 990 Kč
PURE BEAUTY 60 min.   890 Kč
SENSIBEAUTICS 60 min.   790 Kč
ELLA KLASIK / ELLA FOR MEN 60 min.   790 Kč
ELLA YOUNG 50 min.   490 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení řas   100 Kč
Barvení obočí   100 Kč
Depilace v obličeji mimo úpravu obočí     100 - 200 Kč
Líčení     200 Kč