Pracujeme s kvalitní dermokosmetikou

KOLAGEN & SPIRULINA LIFTING

délka ošetření 90 min. 

kosmetika-spirulina-lifting2.5x.jpg

ZPEVNĚNÍ & LIFTING obličeje, redukce a vypnutí vrásek, zpevnění a modelace kontur obličeje.

V tomto ošetření se snoubí dvě velmi účinné látky a to vysocekoncentrovaný mořský KOLAGEN a sladkovodní řasa SPIRULINA. Spirulina je prémiová SUPERPOTRAVINA, která zpevňuje pleť a zvedá povislé kontury. Obsahuje 220 životně důležitých mikroživin (vitamíny, stopové prvky, minerály, aminokyseliny, peptidy, mastné kyseliny, atd.), které jsou v pleti podobně jako malé „cihly“ sestaveny do proteinů - ochranné bariéry - jakmile proniknou kůží. Kolagen je vláknitá ve vodě nerozpustná bílkovina tvořící základ pojivových tkání.  Součástí tohoto ošetření je i baňková liftingová masáž obličeje, aplikace a zapracování 2ml ampule s kolagenovým koncentrátem, HYDROKOLOIDNÍ pláty se spirulinou na vrásky, BIOCELULOZOVÁ omlazující kolagenová maska,

Liftingový krém s TRIPEPTIDY kožních proteinů + Polyfenoly C-AGE - obnovující strukturu pleti, na závěr intenzivní sérum se spirulinou, které se aplikuje přímo do vrásek.

Ošetření obsahuje: diagnostiku pleti, odlíčení, čištění ultrazvukem, hloubkový exfoliační cukrový peeling, V-lift baňkovou masáž, aplikaci kolagenové ampule, aplikaci hydrokoloidních plátů do hlubokých vrásek, úpravu a barvení obočí, BIOCELULOZOVOU KOLAGENOVOU masku, závěrečný liftingový krém, aplikaci intenzivního séra SPIRULINE INTENSIF pro výplň vrásek.

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučuji podstupovat pravidelně v měsíčním intervalu.

Ceník

ROSES ritual 120 min. 1 490 Kč
BLACK CARBON bio peel 90 min. 990 Kč
PURE BEAUTY 90 min.   890 Kč
SENSIBEAUTICS 60 min.   790 Kč
ELLA KLASIK / ELLA FOR MEN 60 min.   790 Kč
ELLA YOUNG 50 min.   490 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení řas   100 Kč
Barvení obočí   100 Kč
Depilace v obličeji mimo úpravu obočí     100 - 200 Kč
Líčení     200 Kč