Pracujeme s kvalitní dermokosmetikou

BioRePeelCL3
BioRevitalizační MEDICÍNSKÝ peeling

délka ošetření 60 min. 

kosmetika-biorepeelcl32.5x.jpg

KOMPLEXNÍ ESTETICKÁ LÉČBA - “Celkové kosmetické ošetření “- BioRePeelCl3 je revoluční přípravek, kombinuje biorevitalizační, biostimulační a exfoliační účinky. Jedná se o komplexní estetickou léčbu 2-fázovým zdravotnickým patentovaným prostředkem vyvinutým v Itálii s účinky MEZOTERAPIE a CHEMICKÉHO peelingu.

Toto ošetření je možné provádět celoročně a je vynikající jak proti foto i chrono stárnutí, tak má skvělé bělící účinky na PIGMENTACE a zejména velmi dobře působí na mastnou pleť, hyperkeratózu, akné a post akné stav.

Obsahuje ARGININ, 35% TCA, LIPO komplex, vitamíny, kolagenový BOOSTER a aminokyseliny jako je například neesenciální unikátní GABA, která inhibuje nadbytečnou aktivitu nervosvalové ploténky a zajišťuje tak účinek velmi podobný BOTOXU! Díky keratolytickému účinku podporuje dermofunkčnost aktivních složek a přispívá k hluboké stimulaci obnovení kůže, odstraňuje nerovnosti a pokožku zcela vyhlazuje

Obsah ošetření: odlíčení, čištění ultrazvukem, hydropeeling, úprava a barva obočí, maska, aplikace BioReePeel přípravku a jeho zapracování, BioReHydra post ošetřující sérum, vzorek BIOREHYDRALIFT séra na doma.

Ceník:

Obličej -                      2190,-

Obličej, krk -               2390,-

Obličej, krk, dekolt      2590,-


2-3 dny po ošetření může dojít k exfoliaci a pokožka se bude jemně olupovat. Je nutné pokožku hydratovat krémy (dostanete vzorek) a cca 3 dny se nevystavovat prudkému slunci a soláriu.
Doporučeno je v intervalu 2-3 týdny cca 5 x po sobě.


kontraindikace: těhotenství, kojení, infekční a virové onemocnění, infekce a kožní nemoci v oblasti obličeje, onkologická léčba

Ceník

BioRePeelCl3 60 min 2 190 Kč
RF-LIFTING radiofrekvence 60 min 1 890 Kč
MICRONEEDLING 60 min.   1 990 Kč
OXYGENEO terapie 60 min.   1 490 Kč
HYDROdermabraze & Bubble peel 60 min.   1 490 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1 390 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč