Dokonale hladká pokožka

Péče o tělo

vakuova-terapie.jpg

délka ošetření 40 min. 

Přístrojové zeštíhlující ošetření problémových partií - stehna, hýždě, boky, břicho, paže, brada atd. za pomoci vakuového masážního přístroje  ALVI VacuTherapy, který má schopnost rozproudit lymfu, stimulovat buňky k produkci speciálních fermentů (enzymů), které stimulují regenerační procesy v kůži, podkoží a svalové tkáni k redukci otoků, celulitidy a nadměrného hromadění tuků. Před přístrojovým ošetřením se provede olejový peeling ošetřovaných ploch se solí z mrtvého moře, poté se  aplikuje zeštíhlující gelové sérum DELIPIDEX 7,1% , které efektivně spaluje tuky, zastavuje hromadění tuků, detoxikuje buňky, působí proti celulitidě a zastavuje jojo-efekt. Ošetření je velmi příjemné a má másážní relaxační účinek.


Cena je od 590,- a bude  navýšena dle skutečného počtu a rozsahu ošetřovaných míst klienta.

Pro dosažení co nejlepších výsledku je nutné podstupovat pravidelně.

kontraindikace: akutní virové, bakteriální onemocnění, nádorové onemocnění, těhotenství, cévní nebo žilní choroby, epilepsie, kožní onemocnění nebo defekty v ošetřované části těla.

depilace-oblicejej.jpg

délka ošetření 30 min. 

Depilace v oblasti obličeje speciálním velmi jemným a šetrným samostržným voskem VISAGE značky Cirépil. Podepilační zklidňující péče proti zarůstání chloupků.
Ceny depilace  jsou orientační, odvíjí se od skutečného rozsahu a potřeb klienta.

depilace-bikini.jpg

délka ošetření 30 min. 

Depilace různými druhy samostržných šetrných vosků značky Cirépil - v oblasti třísel.  Chloupky by měly být dlouhé alespoň 5mm.  Podepilační zklidňující péče proti zarůstání chloupků. Ceny depilace  jsou orientační, odvíjí se od skutečného rozsahu a potřeb klienta.

depilace-podpazi.jpg

délka ošetření 30 min. 

Depilace různými druhy samostržných šetrných vosků značky Cirépil - v oblasti podpaží.  Chloupky by měly být dlouhé alespoň 5mm.  Podepilační zklidňující péče proti zarůstání chloupků.
Ceny depilace  jsou orientační, odvíjí se od skutečného rozsahu a potřeb klienta.

Cirépil


Značku CIRÉPIL založila a zastřešuje společnost PERRON RIGOT, která vznikla v létě roku 1936, kdy byla založena lékárníkem a prodavačem panem Perronem a panem Rigotem.CIRÉPIL je vynikajícím výrobcem a stal se známým pro svou vynikající kvalitu a účinnost svých vosků. Klade velký důraz na kvalitu a profesionalitu receptur prezentujících produkty v okouzlujících barvách, s příjemnými, účinnými a inovativními texturami a vynikajícími vůněmi. Nyní je CIRÉPIL uznáván jako nejinovativnější značka v sektoru depilací voskem.

Ceník

Anti-celulitidní vakuová terapie 40 min.  590 Kč
Depilace vosky Cirépil - podpaží 20 min. 300 Kč
Depilace vosky Cirépil - třísla 20 min. 300 Kč
Depilace a úprava obočí 20 min. 200 Kč
Depilace brady 15 min. 100 Kč
Depilace horního rtu 15 min. 100 Kč
Depilace tváří 15 min. 200 Kč