Léčebná síla doteku

Masáže

masaze-rekondicni.jpg

délka ošetření 60 min. 

Terapie  s  technikou Dornovy metody, fototerapií, Breussovou masáží a baňkováním - diagnostika tělesného stavu - porovnání výšky ramen, srovnání délky DK, stav zádových svalů, vysunutí páteřních obratlů a kloubů .
*Cena se může navýšit dle skutečného rozsahu masírované plochy klienta.

masaze-sije-krini-pater.jpg

délka ošetření 30 min.

Masáž šíje, oblasti krční páteře a týlní časti hlavy

masaze-breussova.jpg

délka ošetření 60 min.

intenzivní masáž zad, páteře, obratlů a kosterního svalstva, obohacená o fototerapii, aplikaci baněk a baňkovou masáž

masaze-tehotne.jpg

délka ošetření 30 min.

Jemná relaxační masáž zad pro nastávající maminky v poloze v leže na boku, nebo v sedě. Masáž lze provádět pouze od 2. trimestru v těhotenství, které je bez komplikací.

masaze-relaxacni-zad-nohou.jpg

délka ošetření 60 min.

Klasická masáž zad, šíje a dolních končetin včetně chodidel

masaze-deti.jpg

délka ošetření 30 min.

Relaxační masáž pro děti a náctileté, uvolnění zádových svalů zejména v oblasti krční páteře a mezilopatkové oblasti, které jsou v dnešní době nejvíce namáhané častým sezením u počítače a používáním elektroniky. Věk 5 - 15 let s doprovodem zákonného zástupce / dospělé osoby.

Dornova metoda


Je to jemná manuální technika, kterou lze pomoci při akutních problémech a bolestech v zádech a kloubech a k vyvažování napětí svalových provazců na kostech. Klouby a obratle mohou být pomocí této techniky bezpečně uvedeny do své polohy a vyrovnává se tak celková statika, délka končetin, počínající skolióza u dětí atd. Je však nutná aktivní účast a spolupráce klienta. Je vhodná i u dětí a dospívající mládeže.

Baňková terapie


Baňkování patří mezi prastaré metody, kdy dochází k vytváření podtlaku na pokožce pacienta, který má rozptýlit stagnaci krve a tkáňového moku, čímž zlepšuje prokrvení dané oblasti a tím dochází k uvolnění ztuhlého svalstva, spoušťových bodů a bolestivých míst. Baňky se aplikují na zádech, krku, ramenou a jiných vhodných muskuloskeletálních místech.

Ceník

Rekondiční masáž 60 min. 790 Kč
Breussova masáž 60 min. 690 Kč
Relaxační masáž zad a nohou 60 min. 690 Kč
Masáž šíje a oblasti krční páteře 30 min. 390 Kč
Masáž zad pro těhotné 30 min.  300 Kč
Masáž zad pro děti 30 min. 300 Kč