Krásné obočí dodá obličeji mnoho

Obočí řasy

oboci-barveni-ras.jpg

délka ošetření 20 - 30

min. 

Tvarování - rekonstrukce a barvení obočí profesionální kosmetickou barvou, úprava šetrným samostržným voskem a pinzetou výdrž barvy cca 2 - 3 týdny.  (dle intenzity barvy a typu pleti)

Cena 300,- pro klientky při pravidelné úpravě.

Cena 490,- pro klientky při první, velké úpravě, nebo úpravě obočí po delší době.

Barvení řas při barvení obočí 100,-

lash-curlup.jpg

délka ošetření 45 min. 

Laminace řas - natočení řas pomocí liftingové technologie ÉLAN LASH CurlUp s unikátním složením obohaceným o kolagen a cystein zajistí, aby byly řasy plnější a dlouhé. Vytváří delší, plnější řasy a opticky je nadzvedává. Výdrž je individuální cca 4-6 týdnů. 24h po laminaci nesmí řasy  přijít do styku s vodou, nesmí se do sauny a solária a ležet na obličeji. Nedoporučuji u přecitlivělé pokožky, u alergiků a zejména u známé alergie na lepidla!

oboci-brow-bar.jpg

délka ošetření 20 min. 

Barvení řas profesionální kosmetickou barvou, intenzita výdrže 2-3 týdny.

Refectocil


Rakouská značka Refectocil byla založena v roce 1930 ve Vídni, patří tedy k těm, které se mohou pyšnit již velmi dlouhou tradicí. Všechny výrobky jsou vyvíjeny ve vlastních laboratořích Gschwentner Haarkosmetik, čímž je dána velmi vysoká kvalita výsledných produktů. Dopřejte si krásné a výrazné řasy a obočí, Refectocil Barva na obočí a řasy je k tomu jako stvořená. Velkou předností je spolehlivá aplikace, rychlé působení, vynikající barevný výsledek, který vydrží až 2-4 týdny.

Ceník

BROW BAR - Tvarování, barvení a úprava obočí 20/30 min. 400/500 Kč
ÉLAN LASH CurlUp BAR - laminace řas s barvením 45 min. 890 Kč
Barvení řas 20 min. 200 Kč