Pracujeme s kvalitní dermokosmetikou

HYDROdermabraze & BIO repeel

délka ošetření 75 min. 

kosmetika-pristrojova-hydrodermabraze2.5x.jpg

PROJASNĚNÍ & DETOXIKACE pleti – úžasné, příjemné a velmi účinné ošetření čistě z přírodních a bio surovin, vhodné pro pleť povadlou, zanešenou, unavenou, zašedlou, bez svěžesti.

Hydrodermabraze je vakuový vodní peeling, kdy se jemně obrušují vrchní vrstvy pokožky speciálními nástavci s diamantovou drtí a zároveň se hloubkově proplachují póry a odsávají odumřelé kožní buňky. Ošetření, které odstraňuje odumřelé kožní buňky, přispívá k revitalizaci a lepšímu vstřebávání přípravků je založeno především na použití přírodního ČERNÉHO uhlí – bambusového a dubového. Po důkladném SONICKÉM přístrojovém čištění se provede KAVIÁROVÝ micro peeling s obsahem černého uhlí z dubového stromu a PERLITU z vulkanické horniny a za pomoci přírodní houby vyrobené z vláken kořene KONJAKU se exfoliačne vyhlazuje povrch pokožky a stimuluje se její obnova. Následuje intenzivní aktivní detoxikace pomocí bublinkového peelingu / masky, vyrobené z celulózy JAPONSKÉHO sametového dubu, která se při dotyku s kůží mění v hustou aktivní pěnu obsahující aktivní uhlí, BUBBLE COMPLEX, 3 ALPHA-hydroxy kyseliny (získané z citrónu, pomerančů a borůvek) a kyselinu GLYKOLOVOU získanou z cukrové třtiny.

RADIANCE Repairing – opravná velmi příjemná maska zcela dokončí detoxikaci, opravu a intenzivní projasnění. Pleť je perfektně hloubkově vyčištěna. Povrch pleti je citelně jemnější a hladší, póry jsou zmenšené, pokožka je detoxikovaná a pleť je krásně rozzářená.

Ošetření obsahuje: odlíčení a čištění pleti hedvábným SILKLY CREAM, ošetření HYDRODERMABRAZÍ, kaviárový peeling s uhlím a perlitem, aktivní intenzivní BUBBLE peeling, masáž obličeje a hlavy, sérum, úprava a barva obočí, REPAIRING opravná maska, závěrečný výživný ROYAL JELLY krém.

Po ošetření se neporučuje se hned neopalovat.

Ošetření je vhodné i v období těhotenství.

Ceník

RF-LIFTING radiofrekvence 90 min 1 790 Kč
MICRONEEDLING 90 min.   1 790 Kč
LIFT-UP & FUSION mezoterapie 90 min. 1 690 Kč
OXYGENEO terapie 75 min.   1 290 Kč
HYDROdermabraze & BIO repeel 75 min.   1 290 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1190 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč
Cookies