Pracujeme s kvalitní dermokosmetikou

HYDROdermabraze & Bubble peel

délka ošetření 60 min. 

kosmetika-pristrojova-hydrodermabraze2.5x.jpg

PROJASNĚNÍ & DETOXIKACE pleti – úžasné, příjemné a velmi účinné ošetření čistě z přírodních a bio surovin, vhodné pro pleť povadlou, zanešenou, unavenou, zašedlou, bez svěžesti.

Hydrodermabraze je vakuový vodní peeling, kdy se jemně obrušují vrchní vrstvy pokožky speciálními nástavci s diamantovou drtí a zároveň se hloubkově proplachují póry a odsávají odumřelé kožní buňky. Ošetření, které odstraňuje odumřelé kožní buňky, přispívá k revitalizaci a lepšímu vstřebávání přípravků je založeno především na použití přírodního ČERNÉHO uhlí – bambusového a dubového. Po důkladném SONICKÉM přístrojovém čištění se provede KAVIÁROVÝ micro peeling s obsahem černého uhlí z dubového stromu a PERLITU z vulkanické horniny a za pomoci přírodní houby vyrobené z vláken kořene KONJAKU se exfoliačne vyhlazuje povrch pokožky a stimuluje se její obnova. Následuje intenzivní aktivní detoxikace pomocí bublinkového peelingu / masky, vyrobené z celulózy JAPONSKÉHO sametového dubu, která se při dotyku s kůží mění v hustou aktivní pěnu obsahující aktivní uhlí, BUBBLE COMPLEX, 3 ALPHA-hydroxy kyseliny (získané z citrónu, pomerančů a borůvek) a kyselinu GLYKOLOVOU získanou z cukrové třtiny.

RADIANCE Repairing – opravná velmi příjemná maska zcela dokončí detoxikaci, opravu a intenzivní projasnění. Pleť je perfektně hloubkově vyčištěna. Povrch pleti je citelně jemnější a hladší, póry jsou zmenšené, pokožka je detoxikovaná a pleť je krásně rozzářená.

Ošetření obsahuje: odlíčení a čištění pleti hedvábným SILKLY CREAM, ošetření HYDRODERMABRAZÍ, kaviárový peeling s uhlím a perlitem, aktivní intenzivní BUBBLE peeling, masáž obličeje a hlavy, sérum, úprava a barva obočí, REPAIRING opravná maska, závěrečný výživný ROYAL JELLY krém.

Po ošetření je vhodné používat hydratační krém a není vhodné se alespoň 3 dny opalovat.

Ošetření je vhodné i v období těhotenství.

Ceník

BioRePeelCl3 60 min 2 190 Kč
RF-LIFTING radiofrekvence 60 min 1 890 Kč
MICRONEEDLING 60 min.   1 990 Kč
OXYGENEO terapie 60 min.   1 490 Kč
HYDROdermabraze & Bubble peel 60 min.   1 490 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1 390 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč