Používáme profesionální estetické přístroje

HYDROpeeling PURE BEAUTY

délka ošetření 60 min. 

kosmetika-pristrojova-oyxygnero2.5x.jpg

DOKONALE ČISTÁ PLEŤ, ZDRAVÝ VZHLED & REDUKCE AKNÉ - velmi účinné podtlakové přístrojové ošetření pro hloubkové vyčištění a vyplavení zanesených pórů, akné a post akné stavu, vyrovnání tónu pleti, hloubkovou hydrataci a celkové projasnění pleti.

Za použití vakua, abrazivních nástavců s diamantem a speciálních roztoků se dosahuje epidermální obnovy, normalizace pigmentace, redukce kožního mazu, uvolnění a odsání nečistot, stažení rozšířených pórů, zmírnění akné stavu, vyrovnání hydratace pokožky, stimulace buněčného metabolismu, detoxikace pleti.

Produkty PUR’ AROMATICS obsahující oxid zinku, křemičitan hořečnatý, bílý jíl, vitamín A, esence z mateřídoušky a semínek grapefruitu.

Peeling na T- zónu progresivně eliminuje zanícené póry, komedomy a záněty. Sérum SEBATICS 20,7% COMPLEX : je synergie aktivních výživných látek, pomáhá zmatnit pleť, snižuje výskyt pupínků a černých teček, póry jsou viditelně zredukované, pokožka zjemněná a projasněná.


ošetření obsahuje : diagnostika, povrchové čištění pleti, ultrazvukové čištění nebo jemný chemický peeling, ošetření HYDROpeelingem, ozonizaci, úpravu a barvu obočí, aplikaci BEAUTY masky s esencemi se světelnou terapií modrým světlem, aplikaci HYDRA CELLULAR séra. 

Vhodné pro všechny typy a stavy pleti jakéhokoliv věku i v těhotenství.
 

Ceník

BioRePeelCl3 60 min 2 190 Kč
RF-LIFTING radiofrekvence 60 min 1 890 Kč
MICRONEEDLING 60 min.   1 990 Kč
OXYGENEO terapie 60 min.   1 490 Kč
HYDROdermabraze & Bubble peel 60 min.   1 490 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1 390 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč