Používáme profesionální estetické přístroje

HYDROpeeling PURE BEAUTY

délka ošetření 60 min. 

kosmetika-pristrojova-oyxygnero2.5x.jpg

DOKONALE ČISTÁ PLEŤ, ZDRAVÝ VZHLED & REDUKCE AKNÉ - velmi účinné podtlakové přístrojové ošetření pro hloubkové vyčištění a vyplavení zanesených pórů, akné a post akné stavu, vyrovnání tónu pleti, hloubkovou hydrataci a celkové projasnění pleti.

Za použití vakua, abrazivních nástavců s diamantem a speciálních roztoků se dosahuje epidermální obnovy, normalizace pigmentace, redukce kožního mazu, uvolnění a odsání nečistot, stažení rozšířených pórů, zmírnění akné stavu, vyrovnání hydratace pokožky, stimulace buněčného metabolismu, detoxikace pleti.

Produkty PUR’ AROMATICS obsahující oxid zinku, křemičitan hořečnatý, bílý jíl, vitamín A, esence z mateřídoušky a semínek grapefruitu.

Peeling na T- zónu progresivně eliminuje zanícené póry, komedomy a záněty. Sérum SEBATICS 20,7% COMPLEX : je synergie aktivních výživných látek, pomáhá zmatnit pleť, snižuje výskyt pupínků a černých teček, póry jsou viditelně zredukované, pokožka zjemněná a projasněná.


ošetření obsahuje : diagnostika, povrchové čištění pleti, ultrazvukové čištění nebo jemný chemický peeling, ošetření HYDROpeelingem, ozonizaci, úpravu a barvu obočí, aplikaci BEAUTY masky s esencemi se světelnou terapií modrým světlem, aplikaci HYDRA CELLULAR séra. 

Vhodné pro všechny typy a stavy pleti jakéhokoliv věku i v těhotenství.
 

Ceník

RF-LIFTING radiofrekvence 90 min 1 790 Kč
MICRONEEDLING 90 min.   1 790 Kč
LIFT-UP & FUSION mezoterapie 90 min. 1 690 Kč
OXYGENEO terapie 75 min.   1 290 Kč
HYDROdermabraze & BIO repeel 75 min.   1 290 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1190 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč
Cookies