Používáme profesionální estetické přístroje

MICRONEEDLING - Frakční mezoterapie

délka ošetření 60 min. 

kosmetika-pristrojova-microneedling2.5x.jpg

REGENERACE, REJUVENACE & OBNOVA pleti pro redukci vrásek, pórů, barevné sjednocení a zmírnění jizev po akné.

Mikrojehličkování je invazivní přístrojové dermatologické ošetření a mezoterapeutická metoda, kdy se pomocí DERMA pera s jednorázovým sterilním nástavcem s pevnými silikonovými nanojehličkami, nebo nerezovými mikrojehličkami a hloubkou průniku od 0,15 - 0,5 mm vytvoří v kůži mikro kanálky. Ty tak naruší staré kolagenové řetězce, stanou se vstupní branou a cestičkami pro vyšší absorpci omlazujících sér, které nastartují obnovu, proces hojení, regenerační schopnosti kůže a novotvorbu KOLAGENOVÝCH vláken. Mikroneedling je řešením pro zmírnění nežádoucích projevů stárnutí, dehydratace a povadlé, unavené zašedlé pleti, ale také zůžení rozšířených pórů a zmírnění jizviček po akné. V očním okolí se vyhlazují jemné vrásky a dochází tak k přirozenému liftingu v oblasti čela a obočí.

Mikrojehličkováním zapracováváme luxusní HYALURONFILLER pro hluboké vrásky, rýhy, objem, a také pro dokonalou hydrataci. Výsledek srovnatelný s hyaluronovými injekcemi.  Špičkové medicínské sterilní preparáty F-MESO-THERAPY pro stimulaci kmenových buněk, lipolýzy, podporu mikrocirkulace a novotvorbu kolagenu a elastinu. Po proceduře se aplikuje zklidňující hydrogelová nebo alginátová vysoce hydratační maska.

Ošetření obsahuje: odlíčení a hloubkové čištění ultrazvukem, exfoliace odumřelých částek kůže, intenzivní masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje, mikroneedling proceduru a zapracování sér, úpravu a barvu obočí, zklidňující masku, výživný ROYAL JELLY krém.

Procedura je šetrná, během ošetřování a po něm můžete pociťovat lehké jakoby mravenčení a pocit tepla. Pokožka může být také lehce zrůžovělá, všechny tyto příznaky jsou však zcela přirozené a zpravidla odezní do 24 hodin. Po ošetření se nesmíte vystavovat slunečnímu záření, chodit do solária, sauny ani páry nejméně 72 hodin a používat hydratační krém.

Při topické aplikaci sér, se do pokožky vstřebá pouze 4-7% všech aktivních složek, při zapracování séra DermaPerem je to zhruba 80% a výsledky jsou viditelné hned po prvním ošetření!

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučuji podstupovat jako sérii několika ošetření po 3-4 týdnech. Nedoporučuji v teplých měsících, spíše podzim, zima, počátek jara a spíše v pátek nebo v sobotu, aby se druhý den pleť mohla v klidu domova regenerovat. Po ošetření je nutné několik dní pokožku hodně hydratovat vhodným krémem.

kontraindikace: těhotenství, kojení, vysoký krevní tlak, akutní kožní onemocnění v obličeji, silný výsev akné a akutní nádorové onemocnění

Ceník

BioRePeelCl3 60 min 2 190 Kč
RF-LIFTING radiofrekvence 60 min 1 890 Kč
MICRONEEDLING 60 min.   1 990 Kč
OXYGENEO terapie 60 min.   1 490 Kč
HYDROdermabraze & Bubble peel 60 min.   1 490 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1 390 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč