Používáme profesionální estetické přístroje

MICRONEEDLING - Frakční mezoterapie

délka ošetření 90 min. 

kosmetika-pristrojova-microneedling2.5x.jpg

REGENERACE, REJUVENACE & OBNOVA pleti pro redukci vrásek, pórů, barevné sjednocení a zmírnění jizev po akné.

Mikrojehličkování je invazivní přístrojové dermatologické ošetření a mezoterapeutická metoda, kdy se pomocí DERMA pera s jednorázovým sterilním nástavcem s pevnými silikonovými nanojehličkami, nebo nerezovými mikrojehličkami a hloubkou průniku od 0,15 - 0,5 mm vytvoří v kůži mikro kanálky. Ty tak naruší staré kolagenové řetězce, stanou se vstupní branou a cestičkami pro vyšší absorpci omlazujících sér, které nastartují obnovu, proces hojení, regenerační schopnosti kůže a novotvorbu KOLAGENOVÝCH vláken. Mikroneedling je řešením pro zmírnění nežádoucích projevů stárnutí, dehydratace a povadlé, unavené zašedlé pleti, ale také zůžení rozšířených pórů a zmírnění jizviček po akné. V očním okolí se vyhlazují jemné vrásky a dochází tak k přirozenému liftingu v oblasti čela a obočí.

Mikrojehličkováním zapracováváme luxusní HYALURONFILLER pro hluboké vrásky, rýhy, objem, a také pro dokonalou hydrataci. Výsledek srovnatelný s hyaluronovými injekcemi.  Špičkové medicínské sterilní preparáty F-MESO-THERAPY pro stimulaci kmenových buněk, lipolýzy, podporu mikrocirkulace a novotvorbu kolagenu a elastinu. Po proceduře se aplikuje zklidňující hydrogelová nebo alginátová vysoce hydratační maska.

Ošetření obsahuje: odlíčení a hloubkové čištění ultrazvukem, exfoliace odumřelých částek kůže, intenzivní masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje, mikroneedling proceduru a zapracování sér, úpravu a barvu obočí, zklidňující masku, výživný ROYAL JELLY krém.

Procedura je šetrná, během ošetřování a po něm můžete pociťovat lehké jakoby mravenčení a pocit tepla. Pokožka může být také lehce zrůžovělá, všechny tyto příznaky jsou však zcela přirozené a zpravidla odezní do 24 hodin. Po ošetření se nesmíte vystavovat slunečnímu záření, chodit do solária, sauny ani páry nejméně 72 hodin a používat hydratační krém.

Při topické aplikaci sér, se do pokožky vstřebá pouze 4-7% všech aktivních složek, při zapracování séra DermaPerem je to zhruba 80% a výsledky jsou viditelné hned po prvním ošetření!

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučuji podstupovat jako sérii několika ošetření po 3-4 týdnech. Nedoporučuji v teplých měsících, spíše podzim, zima, počátek jara a spíše v pátek nebo v sobotu, aby se druhý den pleť mohla v klidu domova regenerovat. Po ošetření je nutné několik dní pokožku hodně hydratovat vhodným krémem.

kontraindikace: těhotenství, kojení, vysoký krevní tlak, akutní kožní onemocnění v obličeji, silný výsev akné a akutní nádorové onemocnění

Ceník

RF-LIFTING radiofrekvence 90 min 1 790 Kč
MICRONEEDLING 90 min.   1 790 Kč
LIFT-UP & FUSION mezoterapie 90 min. 1 690 Kč
OXYGENEO terapie 75 min.   1 290 Kč
HYDROdermabraze & BIO peel 75 min.   1 290 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1190 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč