Používáme profesionální estetické přístroje

OXYGENEO terapie - ozdravení
kyslíkem

délka ošetření 75 min. 

kosmetika-pristrojova-hydropeeling2.5x.jpg

LÉČBA, VÝŽIVA & OMLAZENÍ -  unikátní metoda, jak dlouhodobě oddalovat proces stárnutí. 

Léčebná přístrojová neinvazivní metoda známá také jako Karboxyterapie je jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších procedur proti stárnutí pleti v oblasti kosmetologie. Toto přístrojové ošetření nese výborné výsledky v oblasti regenerace a pomáhá řešit opravdu mnoho estetických problémů - lifting, Anti-Aging, omlazení, akné i post-akné stav, kdy dochází k zesvětlení jizviček po akné, dále k zesvětlení pigmentací, srovnání odstínu pleti. Provádí se speciálním estetickým přístrojem, kdy se za použití speciální tablety s aktivními přírodními složkami a procedurálního gelu na pleti vyvolá Bohrův pěnivý efekt.

Výsledkem Bohrova efektu je zvýšení koncentrace oxidu uhličitého (CO2) na povrchu pleti a tím tak dochází ke zvýšení obsahu kyslíku (O2) uvnitř tkání a dojde tak k velmi silnému okysličení pokožky. Omlazující, ozdravující a projasňující gel BRIGHT podporuje pružnost pokožky a tím působí pozitivně na redukci vrásek a pigmentací i jako prevence akné.

Procedura zvyšuje hladinu oxidu uhličitého v kůži, což vyvolává účinek v podobě zvýšeného přísunu kyslíku do problémových oblastí a stimuluje důležité procesy v pokožce. Ošetřená oblast dostává silný podnět k regeneraci, oxid uhličitý má zároveň vazodilatační účinek, který zvyšuje průtok krve a napomáhá tak vylučování produktů tkáňového metabolismu.

Ošetření obsahuje: diagnostika typu a stavu pleti, odlíčení, exfoliační peeling, ošetření karboxyterapií, sametově jemné osvěžující a regenerační sérum TISSULEX 14% COMPLEX , úprava a barva obočí, regenerační nebo LIFTING maska s obsahem kyseliny hyaluronové a kolagenu, závěrečný výživný krém.

Po proceduře je doporučeno se hned neopalovat a používat krém s SPF.

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučuji podstupovat pravidelně ve 2-4 týdenním intervalu.

Ošetření je vhodné v jakémkoliv věku, i v období těhotenství

Ceník

RF-LIFTING radiofrekvence 90 min 1 790 Kč
MICRONEEDLING 90 min.   1 790 Kč
LIFT-UP & FUSION mezoterapie 90 min. 1 690 Kč
OXYGENEO terapie 75 min.   1 290 Kč
HYDROdermabraze & BIO repeel 75 min.   1 290 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1190 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč
Cookies