Používáme profesionální estetické přístroje

OXYGENEO terapie - ozdravení
kyslíkem

délka ošetření 90 min. 

kosmetika-pristrojova-hydropeeling2.5x.jpg

LÉČBA, VÝŽIVA & OMLAZENÍ -  unikátní metoda, jak dlouhodobě oddalovat proces stárnutí. 

Léčebná přístrojová neinvazivní metoda známá také jako Karboxyterapie je jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších procedur proti stárnutí pleti v oblasti kosmetologie. Toto přístrojové ošetření nese výborné výsledky v oblasti regenerace a pomáhá řešit opravdu mnoho estetických problémů - lifting, Anti-Aging, omlazení, akné i post-akné stav, kdy dochází k zesvětlení jizviček po akné, dále k zesvětlení pigmentací, srovnání odstínu pleti. Provádí se speciálním estetickým přístrojem, kdy se za použití speciální tablety s aktivními přírodními složkami a procedurálního gelu na pleti vyvolá Bohrův pěnivý efekt.

Principem Bohrova efektu je fakt, že zvýšením koncentrace oxidu uhličitého (CO2) na pleti dochází ke zvýšení obsahu kyslíku (O2) uvnitř pleti a tím dojde k přirozenému maximálnímu okysličení pleti. Omlazující a ozdravující gel RESTORE podporuje pružnost pokožky a tím působí pozitivně na redukci vrásek i jako prevence akné.

Procedura zvyšuje hladinu oxidu uhličitého v kůži, což vyvolává účinek v podobě zvýšeného přísunu kyslíku do problémových oblastí a stimuluje důležité procesy v pokožce. Ošetřená oblast dostává silný podnět k regeneraci, oxid uhličitý má zároveň vazodilatační účinek, který zvyšuje průtok krve a napomáhá tak vylučování produktů tkáňového metabolismu.

Ošetření obsahuje: diagnostika typu a stavu pleti, odlíčení, exfoliační peeling, ošetření karboxyterapií, sametově jemné osvěžující a regenerační sérum TISSULEX 14% COMPLEX , úprava a barva obočí, regenerační nebo LIFTING maska s obsahem kyseliny hyaluronové a kolagenu, závěrečný výživný krém.

Po proceduře je doporučeno se hned neopalovat a používat krém s SPF.

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučuji podstupovat pravidelně ve 2-4 týdenním intervalu.

Ošetření je vhodné v jakémkoliv věku, i v období těhotenství

Ceník

RF-LIFTING radiofrekvence 90 min 1 790 Kč
MICRONEEDLING 90 min.   1 690 Kč
FUSION mezoterapie 90 min. 1 390 Kč
OXYGENEO terapie 90 min.   1 190 Kč
HYDROdermabraze & BIO repeel 90 min.   1 190 Kč
HYDROPEELING 75 min. 990 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení řas   100 Kč
Barvení obočí   100 Kč
Depilace v obličeji mimo úpravu obočí     100 - 200 Kč
Líčení     200 Kč