Používáme profesionální estetické přístroje

OXYGENEO terapie - ozdravení
kyslíkem

délka ošetření 60 min. 

kosmetika-pristrojova-hydropeeling2.5x.jpg

LÉČBA, VÝŽIVA & OMLAZENÍ -  unikátní metoda, jak dlouhodobě oddalovat proces stárnutí. 

Léčebná přístrojová neinvazivní metoda známá také jako Karboxyterapie je jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších procedur proti stárnutí pleti v oblasti kosmetologie. Toto přístrojové ošetření nese výborné výsledky v oblasti regenerace a pomáhá řešit opravdu mnoho estetických problémů - lifting, Anti-Aging, omlazení, akné i post-akné stav, kdy dochází k zesvětlení jizviček po akné, dále k zesvětlení pigmentací, srovnání odstínu pleti. Provádí se speciálním estetickým přístrojem, kdy se za použití speciální tablety s aktivními přírodními složkami a procedurálního gelu na pleti vyvolá Bohrův pěnivý efekt.

Výsledkem Bohrova efektu je zvýšení koncentrace oxidu uhličitého (CO2) na povrchu pleti a tím tak dochází ke zvýšení obsahu kyslíku (O2) uvnitř tkání a dojde tak k velmi silnému okysličení pokožky. Omlazující, ozdravující a projasňující gel BRIGHT podporuje pružnost pokožky a tím působí pozitivně na redukci vrásek a pigmentací i jako prevence akné.

Procedura zvyšuje hladinu oxidu uhličitého v kůži, což vyvolává účinek v podobě zvýšeného přísunu kyslíku do problémových oblastí a stimuluje důležité procesy v pokožce. Ošetřená oblast dostává silný podnět k regeneraci, oxid uhličitý má zároveň vazodilatační účinek, který zvyšuje průtok krve a napomáhá tak vylučování produktů tkáňového metabolismu.

Ošetření obsahuje: diagnostika typu a stavu pleti, odlíčení, exfoliační peeling, ošetření karboxyterapií, sametově jemné osvěžující a regenerační sérum TISSULEX 14% COMPLEX , úprava a barva obočí, regenerační nebo LIFTING maska s obsahem kyseliny hyaluronové a kolagenu, závěrečný výživný krém.

Po proceduře je doporučeno se hned neopalovat a používat krém s SPF.

Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučuji podstupovat pravidelně ve 2-4 týdenním intervalu.

Ošetření je vhodné v jakémkoliv věku, i v období těhotenství

Ceník

BioRePeelCl3 60 min 2 190 Kč
RF-LIFTING radiofrekvence 60 min 1 890 Kč
MICRONEEDLING 60 min.   1 990 Kč
OXYGENEO terapie 60 min.   1 490 Kč
HYDROdermabraze & Bubble peel 60 min.   1 490 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1 390 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč