Používáme profesionální estetické přístroje

RF - LIFTING
RADIOfrekvence & OXYgeneo terapie

délka ošetření 90 min. 

kosmetika-pristrojova-vaculifting2.5x.jpg

ANTI-AGING & LIFTING  - radiofrekvenční multipolární lifting je vysoce účinné přístrojové ošetření vhodné pro pleť již s prvním výskytem vrásek, ale také pleť zralou a povadlou.

V kombinaci s OXYGENEO terapií a špičkovými preparáty CELLAZUR je zaručeně nejlepším ošetřením nabídky! 

Hlavním bodem ošetření je přístrojový radiofrekvenční multipolární termo-lifting přístrojem RF T-14 a vodivým sérem MAGISTRAL, kdy dochází k postupnému zvyšování síly radiových vln a zahřívání pokožky až na 41-42°C, tím účinek proniká hluboko do pokožky a způsobuje zahřívání proteinových vláken kolagenu a elastinu.

Ty pod vlivem tepla houstnou, stlačují se a poskytují okamžitý liftingový efekt. Výsledná koagulace vláken pomáhá aktivovat přirozenou syntézu kolagenu a elastinu. Vlákna jsou postupně nahrazena novými a kůže je vyhlazena, získává pružnost a přirozeně se omlazuje. Součástí tohoto ošetření je vámi milovaná OXYGENEO terapie, které patří mezi nejoblíbenější ozdravující proceduru v salonu. Produkty CELLAZUR obsahují speciální DNA derivát PN, který napomáhá obnově buněčné struktury a opravuje poškozené buňky, Volufilin - patentovaná složka pro okamžitý objem a Acetyl hexapeptid - další z neúčinnějších složek proti vráskám a pro získání objemu.

Ošetření obsahuje: diagnostiku pleti, odlíčení, čištění, exfoliační nebo ultrazvukový peeling, RF lifting, OXYGENEO terapii, aplikaci CELLAZUR séra, úpravu a barvení obočí, hydratační revitalizační masku, závěrečný liftingový krém.


kontraindikace: epilepsie, těhotenství, kožní nebo cévní choroby či defekty v oblasti obličeje

Po ošetření je vhodné používat hydratační krém a není vhodné se alespoň 3 dny opalovat.

Ceník

RF-LIFTING radiofrekvence 90 min 1 790 Kč
MICRONEEDLING 90 min.   1 790 Kč
LIFT-UP & FUSION mezoterapie 90 min. 1 690 Kč
OXYGENEO terapie 75 min.   1 290 Kč
HYDROdermabraze & BIO peel 75 min.   1 290 Kč
HYDROpeeling PURE BEAUTY 60 min. 1190 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč