Pracujeme s kvalitní dermokosmetikou

HYDROJELLY Esthemax care

délka ošetření 60 min. 

kosmetika--pure-beauty2.5x.jpg

KRÁSNÁ, ZDRAVÁ PLEŤ & INFUZE HYDRATACE - ošetření je opravdu přírodní elixír, založeno na produktech proslulé americké značky ESTHEMAX oblíbené zejména celebritami, která se pyšní certifikátem "Leaping Bunny" a zakládá si na čistě organickém složení a bezlepkových ingrediencích.  

HydroJelly prudukty se skládají z 5 základních surovin- elektrolyty, mořské řasy, organická ovesná a rýžová mouka, organická vrbová kůra. Dále jsou obsaženy enzymy, rostlinné a minerální ingredience a to vše biologicky rozložitelné a šetrné k životnímu prostředí.

ENZYME POWDER využívá kombinaci aktivních enzymů, které přirozeně rozkládají odumřelé kožní buňky a jiné nečistoty a jemně pleť vyleští.

Elektrolyty jsou schopny zvýšit účinnost dalších složek, jako jsou například AHA/BHA, retinol, vitamíny, ceramidy, a pomáhají těmto energetickým prvkům fungovat lépe v pokožce.

Výsledkem je doslova hydratační infúze pro vaši pleť! Ošetření také doplňuje váš oblíbený hydropeeling s dermabrazí a je zakončeno nanesením CURE séra (O2, ALA 13 nebo NANO EGF) a HYDROjelly maskou míchanou na míru, dle potřeb vaši pleťi z mého MASK Baru

obsah ošetření: odlíčení, čištění ultrz. šplachlí, hloubkový HYDROpeeling, ENZYME Esthemeax powder, úprava a barva obočí, Cure sérum,  HYDROjelly maska dle výběru, PDT světelná terapie.


Vhodné pro všechny typy a stavy pleti jakéhokoliv věku i v těhotenství.

 

Ceník

ROSES ritual 90 min. 1990 Kč
HYDROJELLY Esthemax 60 min.   1590 Kč
SENSIBEAUTICS 50 min.   1090 Kč
ELLA KLASIK / ELLA FOR MEN 50 min.   1090 Kč
ELLA YOUNG 45 min.   790 Kč

Doplňkové služby ke kosmetickému ošetření

Barvení obočí   200 Kč
Barvení řas   100 Kč
Depilace horní ret       100 Kč
Depilace brada      100 Kč